Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerül egy sima,...

Kb. mennyibe kerül egy sima, bőrszíjas férfi karóra?

Figyelt kérdés
Páromnak lenne, de nem tudom hogy kb. mennyibe kerül. Nem kell rá semmi dísz meg ilyenek. Csak egy egyszerűre gondoltam. Szerintetek 5000.- alatt kapok?
2014. máj. 28. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális órát nem nagyon de nézz be a óráshoz de ott arany szabály,hogy ami tetszik azt meg is kell venni hidd el ezt nekem nagy óra megszállottnak . Nagyon ideges leszel miután nem vetted meg és másnap mindent félrehagyva futsz a óráshoz reménykedve,hogy nem adta el a órát és még megszerezheted bármi áron de meg kell szerezned. Ezt tapasztalatból írom én is csak 1 órát szerettem volna venni most meg van egy fél szekrénnyi.
2014. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az az öt ezres az alsó határ körül mozog. És egészen tetszetősek.
2014. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Ma vettem egyet 3500-,ért, nagyon jól néz ki. Mellette volt egy ugyan ilyen csak kicsit nagyobba 6500-,ért. De nekem ez az olcsóbb bőven megfelel, s van rá 1 év garancia is. :)
2014. máj. 30. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!