Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Észrevetted hogy az anno leg...

Észrevetted hogy az anno leg gázabb osztálytársaid mennek előbb férjhez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 21:34
 1/6 papagenou ***** válasza:
relatív. szerintuk én voltam a leggázabb
2009. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán azért van ez, mert a "gáz" osztálytársak nemcsak azzal foglalkoznak hogy a legújabb trend szerint öltözzenek, és nem vihognak egymás háta mögött, hanem próbálnak felkészülni az életre, és hála a jó égnek egyre több az olyan férfi aki a felelősségteljes lányokat keresi és nem a nyávogó k.urvákat...tán...
2009. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Hmm..

az én volt osztály és évfolyamtársaim közül jellemzően azok mentek először férjhez, akik a legprimitívebbek és legbutábbak voltak, ők nem is tanultak tovább. talán a gyors férjhezmenéssel meg gyerekvállalással ezt próbálták kompenzálni, fene tudja. én inkább tanulok és élvezem az életet, semmi szükségét nem látom egyelőre annak, hogy beköttessem a fejem:)

2009. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanígy vagyok mint az előttem szóló. A mi osztályunkból is az ment férjhez és szült gyereket, aki az érettségiig több f@szt fogott, mint kilincset, sz@rt a tanulásra...stb. Röhejes, de kivétel nélkül mindnek negyven év feletti, alkoholista, sörhasú férje van. (24-25 éves nőkről van szó) Az osztályból ketten-hárman szereztünk diplomát, szóval... Nem tudom, de én többre vágyom annál, hogy férjhez menjek és gyereket szüljek anyámék házában a kis szobában. Mert hiába negyven év felettiek a férjeik, semmijük sincs! A férjeik isznak, játék-gépeznek, (nap mint nap látjuk őket, ugyanis édesanyámék kocsmát vezetnek, és ezek a díszpintyek a napi vendégeink)semmi vagyonuk sincsen.
2009. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Rendben van, kezdjük az alapoknál. Aki megházasodik az egy idióta, csak az idióták házasodnak. A többit meg döntsétek el magatok.
2009. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:D

és azt is látom tele van a társkereső oldal elvált, 1-2 gyermekes csajjal 25 alatt. pfff :S

2009. dec. 31. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!