Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kezdjek...

Szerintetek hogy kezdjek hozza? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnek egyszer mondoconra menni a baratnommel de nemtudom h hany eves kortol lehet v erdemes. A ruhat megvenni nem akarom mert nagy reszuk ele draga... :/ viszont a varrasban sem vagyok olyan jo d egyszer megszeretnek tanulni h en varrhassam majd a sajat ruham :) kerlek ajanlanatok valami konnyen megvarrhato dolgot ruhat barmit. Sokat segit az aki valaszol :D elore is koszonom a valaszolat :)

2014. máj. 29. 22:19
 1/7 anonim válasza:
100%

Nagyon változó a korosztály. Akkor érdemes menned ha érdekel a téma meg a programok :)

Azt ugye tudod, hogy nem kötelező beöltözni? Kb az emberek fele van beöltözve csak.

De ha szeretnél, akkor a legfontosabb, hogy válassz egy karaktert, akit kedvelsz. Úgy jössz ki a legolcsóbban, ha valami egyszerűt választasz és otthoni ruhákból vagy turkálóból megveszed. Pl ilyen L a death note-ból. De ha varrni szeretnél, akkor jó ha van varrógéped, mert az felgyorsítja a folyamatot. Szükséged lesz szabásmintákra. Ezt megveheted boltban vagy lemásolhatod a saját ruháidról. És szerintem a varrásban kezdőként a legfontosabb, hogy sok ráhagyással dolgozz, gyakran próbáld fel, és csak akkor vágj le bármi felesleges anyagot ha biztos vagy benne, hogy jó helyen varrtad le. És ha már megvan, hogy mit akarsz varrni, akkor keress tutorialokat neten.

Sok sikert!

2014. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sokan öltöznek be saját karakternek, hogy ne lehessen összehasonlítani az animékből való szereplőkkel.
2014. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 30. 16:39
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha 14 évesen megyek az nem túl fiatal? csak azért kérdem mert nem tudom, sosem voltam még :)
2014. máj. 30. 17:40
 5/7 anonim válasza:
Nem, az nem fiatal (: Nővérem 12 évesen ment először.
2014. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen mentem először :) Ha sikerült kiválasztani a karaktert, de nincs ötleted valaminek a kivitelezéséhez(kiegészítő vagy hasonló apróságok) írj nyugodtan, megpróbálok segíteni.
2014. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) majd írok ha kell segítség(sztem biztos:D)
2014. máj. 31. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!