GVivi kérdése:

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
amikor meglátom a szívem hevesebben dobog folyton őt akarom nézni meg a térdem remeg...a másik meg hogy iszonyú helyes a srác és ilyen még nem volt...hogy ha bejön egy srác bejelölöm és rá írok...de erre a fiúra egyszerűen nem merek...izgulok meg minden rá gondolok hetek óta és lehet hogy hülyeség de vagy hetek óta arra készültem hogy bejelölöm(amit meg is csináltam)de nem merek rá írni...nem félek attól hogy nem ír vissza mert vissza írna de...nem merek...most szerelmes vagyok???egyáltalán mikor tudja az ember ha szerelmes???

2014. máj. 30. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok, bejön neked a pasas
2014. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen. Én is ugyan ebbe a helyzetbe vagyok. Te pontosabban szerelmes vagy. Tetsik neked a srác szoval bejön. Remélem sok sikered lesz. Arra ügyelj ha meg akarod magadnak szerezni ezt a fiut legyél csinos a hajadat gondozd. Ne menj a suliba zsiros hajjal. Ha szeretnél akkor egy kis parfümot használj. Ne fessed magadat szerintem mert tönkre teszi az arcodat. De egy szempilla spiráltol semmi bajod nem lesz. Azt használhatsz. Ne hozd ciki helyzetbe magadat a fiu elött. Szerintem meg jobb lesz ha rá irsz mert le fogsz csuszni a fiurol. Mert amig te félösen nézed meg rá gondolsz meg nem mersz neki irni addig más csaj a helyedet átt veszi nála. :) Remélem ezzdl tudtam segiteni
2014. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen...oké rá fogok írni csak összeszedem magam...nem tudom hogy bejövök-e neki...de rá írok!!:)
2014. máj. 30. 19:09
 4/4 Ridik30 válasza:
Na mi lett a story vége? :D
2016. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!