Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a külföldi...

Hogy működik ez a külföldi levelezőtárs dolog? Tudnátok válaszolni pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Oldalakat már találtam, de még nem regisztráltam.

1. kérdés: Ha annyira nem vagyok jó az angolban, de azért tudnék úgy írni, akkor is érdemes regisztrálni? A nyelvtan a, ami annyira nem mindig sikerül.

2: Hogy megy ez az egész? Találok valakit, írok neki (vagy ő ír nekem), és utána? Miről szoktak beszélni?

3: Ez csak netes barátság lehet, vagy esetleg élőben is találkoznak egyszer? :)



2014. máj. 31. 18:39
 1/3 anonim válasza:

Szia :)

1.: Szerintem igen. Nekem van olyan levelezőtársam, akinek vannak hibái a nyelvtanban de semmi gond nincs vele, mert megértem mit szeretne írni.


2. Bármilyen levelezős oldalra regisztrálsz, írni kell egy rövid bemutatkozást, ami alapján eldöntöd hogy akarsz-e beszélni valakivel, és ja nagyjából annyi hogy írsz neki mondjuk hogy Hello, my name is xy and I'm from z... Bármiről lehet beszélni, általában mondjuk az érdeklődési kör ha egyforma/hasonló az csak előny :)


3.: én eddig nem találkoztam egyik levelező társammal sem, mert nyilván kell hozzá mondjuk pár éves ismeretség na meg pénz hogy utazni tudj. :)


Sok szerencsét, remélem boldogulsz majd!

2014. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. jún. 5. 19:30
 3/3 anonim válasza:
Milyen oldalon lehet regisztrálni
2017. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!