Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pest megyében hol vannak...

Lncruse kérdése:

Pest megyében hol vannak elhagyatott épületek? Továbbiak lent!

Figyelt kérdés

panelházak,kórházak,bányák,raktárak,iskolák,elmegyógyintézetek,családi házak,laktanyák,gyárak.

Ezek közül valami de a lényeg hogy legyen kihívás az épületben,bejárhatóság.

Lehetőleg pl;Vác,Szendehely,Sződliget,Szob,Verőce,Maros,Göd,Istvántelek igazából Váchoz közeli helyeken!

Előre is köszönöm a válaszokat!!!!



2014. jún. 1. 00:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Újpest szúnyog sziget,oda be kell lógni(elméletileg üres gyárépületek,de szerintem azért őrzik)Budai oldalt is vannak.

Rákospalotai vasútnál vácfelé sétálva a jobb oldalon van egy romépület kisebb(ha még nem bontották el)

Vácon a strandnál ott áll üresen az épület(bejutás az csak jogtalanul)

Uhhh egyet tudok,Fót ipari park,legvégében van egy erdő,ott régen laktanya volt,elhagyatott szétszedett két kis épület.ha csak nem bontották el.

Máriaudvaron nem tudom mi a helyzet a laktanyával,de nem úgy néz ki mintha használnák.

2014. jún. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Választ!

Ha még valaki tud akkor írjon mert még jöhet bőven mert sok helyet be akarunk járni!!!

2014. jún. 1. 18:27
 3/13 anonim ***** válasza:

Naszálytetőn van egy kilátó :) Elméletileg elhagyatott épületnek számít az is nem? :)

Majd ha még jut eszembe akkor írok.

2014. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát valójában inkább turista látványosságnak mondanám. :)

de Várom a válaszokat úgy ahogy tőles is mindenkitől, igazából olyan helyekre lenne szükségem ami nem túl minden napos hely szóval hogy nem járkálnak oda emberek vagy is hogy gyakrabban, meg gondolok itt szellemvárosokra azok is érdekelnének ha van itt a közelben!

2014. jún. 2. 12:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Szellemváros biztos nincsen...Max Chernobyl ....

De az elhagyatott épületeket is nehéz találni,mert általában ami el van hagyva oda beköltöznek a hobók(szerintem)

Esetleg Rendező és Istvántelek közt akadhat egykét épület(mávos)

2014. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Magyarországon rengeteg szellemváros van csak messze innen
2014. jún. 2. 13:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Példákat tudnál írni Nekem,mert valamilyen szinten engem is érdekel és idén nagy távokat teszek meg országon belül :)
2014. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tudod hova volna jó bejutni? :)

Fót régi filmstudió kerti díszletéhez amit a vonatról lehet látni,de azt asszem kutyákkal is őrzik de ebben nem vagyok biztos.

2014. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ma láttam egy nagyon pici épületet, ez Letkés és ipolydamásd közt valami buszmegállónál van ,de nem valami hűdenagy és csak egy kocka épület tető nélkül
2014. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Budatétényben a Nagytétényi út és a Duna között, a Vágóhíd utcától egészen a Camponáig, sok ilyen van: laktanya, elhagyatott gyárépületek.

Kicsit messzebb, de Hatvan közelében a herédi laktanya.

2014. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!