Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy MondoCON,...

Hogyan zajlik egy MondoCON, és hol lehet olcsón jó cosplayparókát venni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 09:59
 1/6 anonim válasza:
Olcson jó parókát nem igazán lehet venni :"D és netről tudsz rendelni amúgy, de ha első conod felesleged a paróka szerintem. mondoconok hogy zajlanak?Hát programok miatt nem érdemes menni, csak ha fotózkldni szeretnél vagy vásárolni de leginkább a ttársaság miatt imádok kimenni és :D De amúgy maguk az emberek jófejek többnyire simán odamehetsz valakihez fotózkodni és random emberek mondhatják rád hogy aranyos vagy xD (már ha az vagy, vwlem megesett már bár párszor deeee én nem vagyok szal neü tom >^< ) De a legjobb az wgészben hogy összegyűlhetnek a haverok és lehet poénkodni ^^ Én legalábbis és még sokan szerinem ezért szeretik a conpkat ^^ Meg amilyen cpk vannak kint woaaaaah *^* *áradozik,áradozik* xD boca a hibákért de telóról írtam :"D
2014. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt es n is benan irok telorol raadasul eezet nelkul is xD rwmwlem az en elso conom is jo lesz :3
2014. jún. 6. 17:43
 3/6 walaakíí válasza:

A parokak ara a hosszatol fugg leginkabb...de pl rovidebbeketEbay-en mar olyan 2000-3000 fttol lehet venni nekem is egy viszonylag rovid ezust szinu parokam van..es az 4500 volt szallitassal egyutt(:

Sajnos tapasztalatom meg nics mert...ez lesz az elso^^

/bocsi a helyes irasert enis telorol vok:D/

2014. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válasz :) (a helyesírás nem baj bár én most gépről írtam :D) szerintem akkor én is ebayről fogok rendelni parókát ^^ (vagyis megkérem a bátyám hogy rendeljen nekem egyet ;))
2014. jún. 11. 10:44
 5/6 anonim válasza:
Ha még nem vásároltál parókát, akkor érdemes körülnézned a facebookos paróka adás vétel csoportokban.
2014. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. jún. 20. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!