Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az alábbiakon kívül milyen...

Akane:-)) kérdése:

Az alábbiakon kívül milyen Anime-ket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Naruto, Bleach, Vampire Knight, Vampire Knight Guilty, Kilari, Dragonball GT, Deltora Quest, Gakkou No Kaidan (Bújj, bújj, szellem!), Detective Conan, Wolverine, Ironman, Blade, X-Men, Slayers-A kis boszorkány, Inuyasha, Lovely Complex, Death Note-A halállista-Relight 2-L örökösei, Fullmetal Alchemist-Brotherhood, LaMB, Pokémon, Captain Tsubasa, Yu-Gi-Oh!, Fruits Basket, Psycho-Pass, Kiba, Hakuouki Shinsengumi Kitan, Hakuouki Reimei-Roku, Hakuouki Hekketsu-Roku, Hakuouki Sekka-Roku, Hakuouki SSL Ova, Wolf's Rain, Kämpfer, Angel Beats!, Soul Eater-Lélekfalók, Kateikyoushi Hitman Reborn!, Zombie-Loan, Hellsing, Hellsing Ultimate Ova, Shingeki No Kyojin (Attack On Titan), Shugo Chara!, Shugo Chara!! Doki!, Shugo Chara! Party!

+most nézem a Kaleido Star-t



2014. jún. 1. 17:11
1 2
 1/11 liala válasza:

Először is:ÚRISTEN!ENNYI ANIMÉT MÉG NEM LÁTTAM EGY HELYEN LEÍRVA!!!*leesik a székről és szivárvány folyik a szájából*

Ha engem kérdeztek ezeket ajánlom:Naruto,Bleach,Dragon Ball,Wolverine,Blade,Death Note,Full Metal Alchemist,Wolf's Rain,Angel Beats,Soul Eater,Attack On Titan,

2014. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Sword Art Online ;)
2014. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Rossz Fiú válasza:
xD Épp mondani akartam a Kaleido Start de megláttam hogy most nézed :D D.Gray-man egy nagyon jó anime :D Azt muszáj megnézned :D A Free! is jó de nem mindenkinek tetszik :(
2014. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kuroko no basket

Towa no Quon

Durarara

2014. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fairy Tail, Noragami, Durarara, D.gray-man, Claymore, Ao no exorcist, Guilty Crown, K project, Chrno Crusade, Mirai Nikki, Sword Art Online
2014. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. jún. 2. 20:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Várom a továbbiakat! ;)
2014. jún. 4. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Code Geass

Zetsuen no Tempest

Devil Survivor 2: The animation

Tokyo Ravens

Medaka Box

Kaze no Stigma

Guilty Crown

Sword Art Online

Mirai Nikki

Strike the Blood

HighSchool of the dead

Accel World

Btooom!

Ben-to



A leirtak alapjan egy az izlesunk, ezert csak olyanokat irtam neked amik tetszeni fognak... Szerintem nezd meg mindet mert mind nagyon jo, es megeri..


Remelem Segithettem!! :)

2014. jún. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a Fairy Tail-t ki ne hagyd

*URAM ATYÁM MIÓTA NÉZEL ANIMÉKET ÉS CSINÁLSZ TE MÁST IS EZEN KÍVÜL!?*

2014. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem sok az.. lassan en is itt tartok...
2014. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!