Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki szereti a 5SOS-t?

Figyelt kérdés

Szóval, ez amolyan felmérés szerű lenne, meg kíváncsi vagyok, reagálnak-e a kérdésemre :) 5SOSfam tagoknak további kérdések:

Ki a kedvenced?

Van olyan blog, amit olvastál és tetszik?

Mióta ismered őket? :)

Ennyi lenne xxx



2014. jún. 2. 19:38
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Sziaaa!

Nincs kedvencem,mindegyiküket szeretem <3

Nem nagyon olvasok blogokat...

Nyár eleje óta

xx

2014. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Hát furcsán hangzik, de 1 hete figyeltem fel rájuk különösebben :) Eddig is tudtam róluk, de nem nagyon ismertem őket.

Azóta pedig imádom őket.

Ashton a kedvencem *-* Imádom azt a fiút.

Még nem olvastam 5sos blogot c:

2014. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

Imádom őket!!! Legjobb banda!! <3 <3

Mindegyikőjüket egytől egyig imádom de kedvenc :ASHTON <3 <3 *__*

igen olvastam blogokat de most nem tudnék megnevezni :)

Nyáron ismertem meg őket és azóta ahh <3

2014. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Helo!:) kedvencem: Nem tudok választani de ha muszáj lenne akkor nem tudom:( áhh... Mind a 4 őrültet imádom!:) 2.kérdés: Rengeteg! De személyesen imádom a Maybe-t (L.H. Ff) a Blue eye bandit cm blogot is ami szintén L.H. FF:) de még nagyon szeretem a Fall-t a Fire-t a Flame and Fire-t hu meg meg sorolhatnám!:D Ez mind L.H. FF mert többnyire róla van.:) Aminek Örülök mert legalább róla van sok!:) A többiekről pedig épp hogy akad!:( 2014. Április 05 óta imádom őket!:) de 2012-13-ban rátaláltam néha - néha feldolgozásokra s tetszettek!;)
2014. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 VegasGirl válasza:

Hogy szeretem-e őket? Nos, igen.:)

Legelsőnek Calum, később Ashton volt a favoritom, azt hiszem, jelenleg is kettejük között őrlődöm.:D Ennek ellenére vannak Michael illetve Luke "kilengéseim" is, meglehetősen gyakran.:3 Rendben, ez egy értelmetlen válasz lett, elnézést.

Tumblr-lakó mivoltomból fakadóan inkább oneshotokat, preferenceket, esetleg pár részes novellákat olvasok szívesebben. De a tisztességes válasz kedvéért linkelek párat.:) :

[link] - Barátnőm ajánlotta, ezért elolvastam. Engem megfogott.

[link] - Nos, igen. Itt 4 történet is található, jobban mondva lesz található. Jelenleg 2 érhető el, én az Ashtonosat olvastam, nem volt rossz (Kissé "langyos", főleg az előzőleg linkelt után.).

[link] - Nincs több ötletem, itt sok oneshot van, illetve a "Könyvespolc" fülnél ajánlott blogok.

Nagyjából márciusban szántam el magam a megismerésükre, a She Looks So Perfect miatt, szóval a sokat hallott újonc vagyok a familyben. Innen számítom magam fannak, de igazándiból előtte is volt pár kép róluk a telefonomban, a Heartbreak Girl-t pedig hallgattam korábban is. (Ekkor nem tudtam, hogy kikkel van dolgom.:D)

2014. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Baranyai Krisztina válasza:

Szia. Itt a két blogom :)

[link]

[link]

2014. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Kedvenc :ASHTON ASDHJSGF

Nem nagyon :(

2013 DECEMBER 3 óta

2014. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Fhu, keson ertem ide de a kedvencem calum, nem olvasok blogokat mert nagyreszben nem roluk szolnak de ha valki ismer olyat aminek valoban van koze az 5 sos-hez akkor tok jo lenne ha betudna linkelni:) es 2014 oktober 10-e ota hallgatom oket. Aznap hallgattam meg eloszor sz amnesiat es rogton beszereztem a bandaba:)) es onnan tudom a pontos datumot hogy aznap jelent meg a youtube csatornajukon a good girls hivatalos klipje😊😊😊
2015. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Én is szeretem őket:) Ashton a kedvencem, blogot nem olvasok, már régóta ismerem az együttest.
2015. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 szusy2 válasza:
Jelen!!Vérbeli 5SOSFAM tag vagyok.Ashton a férjem <3 blogokat nem igazán hallgatok és már kb 2 éve ismerem őket.
2016. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!