Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm. "Bajai"...

DeBay kérdése:

Van egy barátnőm. "Bajai" vannak. Hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy bármi rossz történik vele vágdossa az ereit, és hiába mondom neki, hogy ez nem megoldás, mindig inkább eltereli a témát, és azt mondja hogy ez neki jól esik... Nem tudom, mit mondjak neki. Helpplíz, köszi előre is! :)

2014. jún. 2. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, ha rábeszélnéd valami szakemberre. Pszichiáter?
2014. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem sajnos két barátnőm is ezt csinálta és csak egy dolgot tudtam csinálni ,hogy melletük álltam és ott voltam nekik. Az én javaslatom az hogy légy ott mellette vagy amit én is csináltam és be is vált olyan filmeket néztem vele ami ezekkel foglalkozik. Sok sikert
2014. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért csinálja, hogy figyeljenek rá, hogy sajnálják. Ha ilyenkor foglalkozol vele, akkor csak megerősíted benne azt, hogy ez jó módszer.
2014. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb egy bajai barátnő, annak talán nincsenek ilyen bajai.
2014. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!