Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy lónak úgy...

Hogy lehet egy lónak úgy megrajzolni a sörényét és a farkát mintha igazi szőrszálak lennének?

Figyelt kérdés
A ilyen video van valahol azt is küldhettek!

2014. jún. 2. 20:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen egy rajzolt lóról van szó!(Ezt csak azért írtam mert ebből most volt egy kisebb félreértés)
2014. jún. 2. 20:18
 2/3 anonim válasza:
Talán úgy, hogy nagyon részletesen, szálazva rajzolod meg, használva többféle színt, ah nem színesben rajzolod, akkor meg az árnyalatok közti különbségeket. Nem vagyok hozzáértő rajzos, de lovakat szoktam legtöbbször rajzolni, talán beválik a tanácsom..:)
2014. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tincsenként úgymond. És próbáld leutánozni az igazit, ahol csillan ott legyen fehér, ahol nem is látod a szálakat, mert olyan sötét ott fekete( a fekete nem egyenlő azzal, hogy rányomom a HB-s ceruzát. a fekete az, ami feketének néz ki a papíron.)
2014. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!