Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok már facebookon a...

Hallottatok már facebookon a SCEEDO nevű oldalról, akik nike airmax és free run cipőket árultak? Az a gond, hogy én rendeltem tőlük, el is utaltam a pénzt de egyszerűen nem találom őket se a webes oldalukon se facebookon. Nem tudtok felőlük valamit?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 16:25
 1/7 Z.Bálint válasza:

Én is rendeltem onnan megkaptam minden infót és másnapra vagy harmad napra megszűnt az oldal!!

Gondolkodtam már,hogy bejelentést teszek a rendőrségen vagy valami..

2014. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én rendeltem Tőlük, bár elvileg egy olyan színű free run-t rendeltem, amiből készlet hiány volt, de 2 hónap után végül megkaptam a cipőt. A sok késés miatt azt ígérték h a következő esetleges rendelésemnél kedvezményt kapok, emiatt kerestem (volna) meg az oldalt, de én sem találtam már. Nem tudom hova lettek, pedig nem tűntek csalónak.
2014. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Z.Bálint válasza:
Hetfon kaptam nyomkovetesi kodot,de maig nemtudom bekovetni a csomagot..Attol fosok atcsesztek!!
2014. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

engem is pont ez zavar, hogy abszolút nem tűntek csalóknak... :S

köszönöm a visszajelzéseket!

2014. jún. 6. 18:18
 5/7 Albán Jessica válasza:

[link]

Itt teli van pozitív vásárlói visszajelzéssel, ez is egy SCEEDO nevű oldal, két családtagom is tőlük rendelt, és maximális az elégedettségük. Egyébként én is a napokban terveztem hogy innen rendelek Air Maxet.. remélem hogy nem fog ilyen előfordulni.

2014. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

en is rendeltem cipot meg is erkezett de a minosege az nagyon rossz. a ragaszto szet van folyva a cipon a talpa szerintem lefog esni kb 2het alatt

beszeltem a sceedoval es azt mondtak kuldjem vissza erre a cimre es nevre: 8230 Balatonfured, Ujhegyi utca 4.

Karacsony Zsolt

es utqnna vissza utaljak nekem a penzt de mar nem nagyon bizok bennuk

2014. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Lehet, hogy már nem aktuális, viszont én is rendeltem a sceedo-tól még tavasszal. Rendben megérkezett, ugyan kellett rá várnom egy hónapot, de ez minden külföldről érkező terméknél így van, pl ha ebay-en is rendelek. Hibátlan állapotban volt, és nekem nem is jött szét. Kb egy fèlévet használtam nagyon intenzíven amikor még jobb idő volt, semmi baja sincs. Akkor valószínűleg ez az én szerencsém lehetett. Most így ezeket visszaolvasva, valóban szerencsésnek tartom magam, hogy azt kaptam a pénzemért, amit vártam.
2015. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!