Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire vesznek komolyan a...

Mennyire vesznek komolyan a rendőrségen, ha feljelentek valakit mert megfenyegetett? Valakinek hasonló tapasztalata van már? (bővebben ld. Lent)

Figyelt kérdés

Nos, egy nagyon jó barátnőmnek (régen jártunk is sokáig, de most már csak nagyon jó barátom) van egy zűrös ügye egy neonáci kis köcs*ggel, és a gyerek megfenyegette őt. A srác szerintem beteg, id_ióta, és mellesleg bűnöző, már ölt embert a haverjaival (egy zsidót agyonrugdostak, csak nem kapták el őket, persze bizonyíték gondolom nincs <-- ezt az akkori barátnőjétől tudom, akit jól ismerek, és bevallotta nekem mint titkot). Nos jóbarátnőm mindösszesen annyit csinált, hogy miután a srác ellopta az összes könyvét, elmondta a srác akkori barátnőjének, akit én is jól ismertem (a két lány szintén jól ismerte egymást), hogy mi az ábra, hogy a srác lépten nyomon átver mindenkit stb. És ezért a gyerek bosszút esküdött... Na most, ez elég rövid és velős elmondása a történetnek, de a lényeg benne van:

- adott egy eléggé naiv és félős lány

- adott egy id_ióta bűnöző, aki semmitől nem riad vissza

- és adott én, aki félti a lányt

A barátnőm nem akar rendőrségre menni, mert egy ismerősük - aki korábban ott dolgozott elég magas tisztségben - azt mondta nekik, hogy inkább ne keverjék bele a rendőrséget, meg különben is tele vannak a börtönök, és nem fognak foglalkozni a sráccal. Amellett meg fél is, hogy esetleg még jobban rávonná a srác haragját és tényleg valami rossz történne... (amire amúgy most sincs garancia, hogy nem fog, csak hát értitek...)

Igyekeztem érthetően és tömören felvázolni a dolgokat, kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy akár a lány, de főleg az én helyemben mit tennétek? Én legszívesebben ráküldenék egy bérgyilkost erre a roha*dékra, mert az ilyen férgekkel szerintem nem lehet máshogy bánni. Mellesleg rendszeresen ott van a tüntetéseken, mint nagy jobbikos és 'hazafi', és teszi tönkre szépen az országot, az MTV székháznál is ott volt a rongáló huligánok között, be is vitték, csak aztán elengedték. Köszönöm, aki elolvasta.


2010. jan. 1. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

ismerek hasonló esetet....A régi szomszédunkat és feljelentették, hogy megfenyegetett egy embert... A fenyegető egy 155 cm magas kis nő, a fenyegetett egy 190 cm magas hapi....

Volt is belőle tárgyalás....

HA nekik tárgyalás lett a vége, sztem próbálkozzatok meg

2010. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El kell kapni, berakni egy csomagtartóba, elvinni néhány száz kilométerrel arrébb, kitenni egy erdőben ruha nélkül éjszaka, egy fához kötözve.


Ha túléli, megérti majd, h nem mindenható, és jobban jár, h meghúzza magát, mert még komolyabb baja is eshet...

2010. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem egy hülye telefonáló zaklatott éjjel felhívott nem is egyszer, de olyan ocsmány szavakkal illetett hogy az már nem tűrt halasztást. Elmentem a körzeti megbizottunkhoz és mit adott az isten kinyomozták ki volt a zsivány. Egy kisgyermekes családapa szórakozott a munkahelyéről mert ugye portásként unatkozott.
2010. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!