Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SZABADSÁG, SZERELEM című...

SZABADSÁG, SZERELEM című filmből a főszereplő Fenyő Iván, aki Szabó Karcsit alakítja. De miért nem Zádor Ervin a filmbeli neve? :\

Figyelt kérdés

Nemrég néztem meg (sokadjára) ezt a filmet. Gondolom nem kell elmondanom, hogy az 56-os forradalmat dolgozzák fel a filmben, sőt a Melbourne-i Olimpiai Vízilabda csapatra is nagy hangsúlyt fektettek.


Viszont most utána olvastam a Wiki-n az eredeti csapatnak. És feltűnt, hogy a filmben való nevek, (még csak a keresztnevek) sem azonosak az eredetivel. Én informálódtam félre, vagy ez tényleg így van? Szerintetek egy igaz történet alapján feldolgozott film nem veszíti el a lényeget, ha ilyen evidens részre nem figyelnek oda? A 'Szabó Karcsi' helyett, miért nem lehetett 'Zádor Ervin' Fenyő Iván filmbeli neve?

Tud valaki ezzel kapcsolatban valami kulissza titkot, hogy miért nem így lett? :)

Előre is köszi!



2014. jún. 4. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez játékfilm valós eseményekről. Ajánlom figyelmedbe az egy időben készült dokumentumfilmet a Szabadság viharát.


Nos az a valóság valósága :)

2014. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az 56os csapat meg híres, nem informálódtál félre :) Zádor Ervinből csináltak Szabó Karcsit :)
2014. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hát akkor Ki ez a Szabó Karcsi??? :D
2014. nov. 10. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a Szabó Karcsi :D Egyébként, lehet csak kitalálták ezt a nevet, ezt én se tudom megmondani^^
2014. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaaa, akkor jóó! Így már vágom!! :D :D


Viccet félre téve, Nekem olyan nyomorult, hogy erre nem figyeltek... vagy csak nem akartak figyelni... o.O

2014. nov. 29. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akartak...mindenesetre így sokadjára már nem meresztem rajta a szemem...de mikor előszőr néztem moziba akkor lestem hogy ez most baki???
2014. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!