Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az érzelmi parazitákat hogyan...

Az érzelmi parazitákat hogyan lehet eltüntetni? (lehetőleg olyan válaszoljon aki ért hozzá)

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdvözlet kedves kérdező!

Én egy okleveles érzelmi parazita szakértő vagyok. Nem könnyű megszabadulni a parazitáktól, de nem lehetetlen.

Maga a kúra egy nem túl kellemes folyamat, viszont ez a legbiztosabb módszer. Szükség lesz egy marék kakukkfűre, legalább két darab holló tollra, egy kis mézre, valamint egy székre (lehetőleg háttámla nélküli). Tehát maga az eljárás így zajlik: újholdkor kimész a szabad ég alá, bekened a két vállad mézzel, a holló tollakat finoman felragasztod a bemézezett területre, felállsz a székre, a kakukkfüvet magad elé szórod, felnézel az égre majd négyszer egymás után elmondod az első gondolatot, ami az eszedbe jut, majd háttal leugrasz a székről egyenesen a korábban földre szórt kakukkfőre.

Amint ezzel végeztél, hallani fogod az érzelmi paraziták sikolyát, ahogy azok elpusztulnak.

Remélem hasznos volt válaszom és örülök hogy segíthettem ilyen nehéz időkben.

2014. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Én is nagyon képzet terapeuta vagyok és az írásodból meg fel ismertem nálad pár betegséget. Ne ijedj meg nem kell aggódni. A kezelés nagyon egyszerű és hálából le is írom neked.


Menj oda a fal hoz és 2x verd bele a fejed teljes erőből a falba. Ezt ismételd meg addig amíg le nem dől a fal utána keres egy másikat és kezd elölről.

2014. jún. 5. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!