Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ha az új év első...

Mit jelent ha az új év első napján 1 katica bogarat találok a függöny belső oldalán?

Figyelt kérdés
baromságoktól kíméljetek! köxi
2010. jan. 1. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
SEMMIT
2010. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Az év többi napján is előfordulhat hogy találsz 1-2-őt a függönyön... Én pl. múlt héten találtam egyet a szobám ablakán.
2010. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a házadban bújt meg téli álmot aludni. :)
2010. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ! Hány pöttyöt tudsz megszámolni a hátán?:)
2010. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy már eleve baromságot tettél fel kérdésként... Ajj szerinted mégis mi jelentene? Semmit!!! Január 1. ugyanolyan nap mint a többi, nem kell minden kis apróságnak/hülyeségnek jelentőséget tulajdonítani.
2010. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak azért mert az ötödiken lakom és nem sűrűn látok ilyet, főleg tél közepén... és amúgy 6 pöttye volt
2010. jan. 1. 17:17
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Te vagy a kiválasztott. Tudom, nehéz ezt így tőlem megtudnod, és még nehezebb lesz feldolgoznod, de hidd el, te azért lettél kiválasztva a katica által, hogy jobbá tedd a világot. A hat pötty azt jelenti, hogy hat sötét erővel kell megküzdenek, de ez nem tántoríthat el, hogy az igazságot szolgáld.
2010. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti, hogy newton 2. axiómája semmit nem ér, és hoigy 2010 igazából nem is az, aminek láccik, és hogy az idei baseball kupát a red sax nyeri majd
2010. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azt hogy terhes vagy
2010. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ahhh-ha!!! Mindjárt sejtettem. A 6-os a sátán jele!

Küzdelmes év vár Rád!! :DDD

2010. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!