Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert veszekedunk annyit a...

Miert veszekedunk annyit a baratommal? Egyik percben minden jo masikban meg mar nem, sokszor ugy beszel velem hogy isten oriz de miert? Orakon keresztul egy sms se ir es nm hiv, ha en hivom nm veszi fel. Vajon miert?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 19:53
 1/1 anonim válasza:
Nem ismerlek titeket, és nem értelek, azt hiszem. Isten őriz, vagy ez mi? Ne haragudj. Nekem is volt ilyen időszakom Barátommal, hogy ennyit veszekedtünk. S tudod, mi volt a baj? Rájöttem, hogy végig én voltam a hülye, és nem becsültem meg eléggé őt. Az sms írást nem tartom túl fontosnak, inkább a személyes találkozókat, vagy a telefonhívásokat. Ha igazán szereted, próbáld meg először magadban keresni a hibát. Egy fiú ugyebár nem úgy működik, mint mi. Lehet, hogy egy kis megjegyzés kiakasztotta/kiakasztja, először semmiképp sem szabad Őt okolnod, de írj privit, ha gondolod, örülnék, ha kicsit tudnék segíteni nektek, mert voltam hasonló cipőben.
2014. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!