Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Router hiba van egy tp link...

Router hiba van egy tp link wr340g és 2 gép között van megosztva a net. Olyan problémám van a routerrel, ha csak az egyik gép van bekapcsolva és azzal netezek akkor a maximális töltést nem éri el (650kbyte/s), az átlag 200-80 kbyte/s között mozog?

Figyelt kérdés

Ha mind a 2 gép megy akkor haláli a töltés .


Előre is köszi a válaszokat!


2010. jan. 1. 17:55
 1/4 anonim válasza:
Én nemigazán értem,hogy mi a kérdésed ,pl mit jelent a haláli ? Haláli jó vagy haláli rossz ?
2010. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha csak az egyik gépen internetezek a routeren keresztül, akkor nem haladja meg a maximális töltést Adsl 5mbites internetem van.Mind a két gépen internetezünk akkor még gyengébb a letöltési sebesség.

Ha simán csak router nélkül internetezek csak a dlinkes modemre kötöm valamelyik gépet akkor a töltés eléri a optimális sebességet(650kbyte/s).



A kérdésem hogy miért van ez, mi a hiba oka ?

2010. jan. 1. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

a router szétosztja a netet, tehát ha mind a két gépen internetezel 5 mbites nettel, akkor majdhogynem ketté osztja.

Az, hogy egy gépnél miért nem éri el a maximális netet, azért van, mert a szolgáltatók ha beírják hogy 650 kbyte/s a net sebessége, általában odaírják hogy "garantált: 200 kbyte.." vagy hasonló.

A router pedig ha egy gépen használod, valamennyit mindig elvesz.

2010. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Előző válaszadó igen daje választ adott. Mert ha csak egy gép működik akkor miért nem lehet 650 kbyte/s al letölteni?

Valószinű hogy a wifi router a ludas. Volt szerencsém egy tp-link 340g hez nekem is. Azóta utálom a tp-linket.

D-linkre kell cserélni.

2010. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!