Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi irigy ember...

Miért van ennyi irigy ember Magyarországon?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy rengeteg az irigy ember azokra akik például híresek, síkeresek, és dús gazdagok. Pl: Édes Élet szereplőire, Való Világ szereplőire. És elhordják őket mindenek pedig semelyik embernek nem ártottak. Sokan mondják hogy a magyar egy irigynép. Szerintem van benne valami. Ráadásul elérték hogy egy ország ismerje őket, ez azért nagy dolog. Az utálkozok majd akkor beszéljenek ha ők is elérik azt hogy egy ország ismeri őket.
2014. jún. 6. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akikről írsz, az csak szégyen az országra nézve, hogy híresek lettek. Én egyiket sem nézem soha, mert ízléstelen, gagyi műsorok.

Akik a munkájukkal, tudásukkal lettek híresek, azokat nem írigyli senki.

2014. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem gondoltad komolyan,hogy a valóvilág szerepĺői le is tettek valamit az asztalra,hogy híresek legyenek. :(
2014. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl sok a munkanélküli csóró.


Adj nekik munkát, adj nekik lehetőséget a megélhetésre, és mindjárt jóval kevesebben fognak irigykedni azokra, akik nem halnak éhen.


A Nyaló Világ és tsai-ra amúgy nem nagyon irigykednek, csak a züllésüket megvetik.

2014. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kegyetlen Igazság válasza:

Én máshogy tenném fel a kérdést..

Miért van az, hogy van egy rakás kötsög aki istenít ilyen celebeket mint a vv és társai és ha valaki lefikázza őket akkor egyből azzal jönnek, hogy biztosan csak irigyek rá..

Ugyan mire lennénk irigyek? Arra, hogy nem csak az út szélén ismert qrva??

Hát bocsi de ez nálam nem életcél és nem követendő példa úgyhogy....

2014. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!