Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szűnt meg az 576 Konzol...

Miért szűnt meg az 576 Konzol újság?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már régen volt, de szeretném megtudni az okát. Veszteségessé vált az újság? Az, hogy 576 Kbyte lett az újságból, milyen célt szolgált?

2014. jún. 6. 19:16
 1/4 Krisipoke ***** válasza:

Valószínűleg veszteségessé vált, igen, mert már nem sokan vettek akkoriban újságokat, vagy legalábbis nem annyian, hogy megérje. Végülis minden fent van a neten ingyen.


Godolom azért lett Kbyte, mertrégen is az volt, mielőtt szétvált volna. Gondolom, amikor elkezdte nem annyira megérni nekik, megint összeolvasztották őket, de utána már így sem érte meg nekik.

2014. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyébként úgy tudom, hogy az eredeti 576 Kbyte valamikor a 2000-es évek elején megszűnt, és utána már csak 576 Konzol volt. Ezért volt furcsa, hogy 576 Kbyte-ként újult meg az újság. Meg tudod mondani, hogy a neten hol tekinthetem meg az újság számait? Ahol próbáltam, ott az 576 megtiltotta a feltöltőnek.
2014. jún. 11. 14:17
 3/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, pedig de jó lenne. Mi fáj nekik abban, hogy el lehet olvasni egy régi újságot? Ennyi erővel a könyvtárakat is megszüntethetnék...
2017. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ncore-on fent vannak. Az összes szám. Viszont úgy tudom, hogy oda csak meghívóval lehet regelni.


Egyébként szerintem az utolsó előtti igényes újság az 576 KByte és Konzol volt. Sajnos a tömegek nem igénylik az igényességet. Utána még volt egy röpke életű Controller magazin, de sajnos az is megszűnt. Mindenki a netet bújja, ami szerintem jellegtelen, és nem köthető sehova. Csak infoként szolgál, nincs hangulata.

2017. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!