Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ausztriába vannak-e anime...

Ausztriába vannak-e anime boltok, és ha igen, merre?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek nyaralni Ausztriába, és ha van lehetőség rá, szeretnék benézni egy-két anime shopba. Tudna valaki segíteni nekem, hogy vannak-e anime boltok, illetve merre vannak? Előre is köszönöm.

2014. jún. 7. 09:45
 1/2 licsilili válasza:

Keresgéltem egy picit de az a gond, hogy én nem nagyon találtam.

Internetről szerintem érdemesebb megrendelni, legalább is én általában onnan rendelek (bár nem mindig mert Magyarországon van a Sakurazaka nevű bolt). Az amazon.com a legmegbízhatóbb, de ha csak mangát szeretnél, akkor inkább a [link] weblapot ajánlom.

2014. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Igen, én is neten keresgéltem, viszont én sem találtam semmit, így gondoltam, aki ott él talán többet tud. :D De úgy néz ki akkor marad a rendelés. Mindenesetre nagyon szépen köszönöm a segítséget! (*^^*)
2014. jún. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!