Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simson schwalbe valamikor...

Simson schwalbe valamikor lefullad valamikor pedig teljesen felpörög, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Karbi, fúvókák,benzincsap,szűrők tiszta.Subert tű középre van állítva és benzin is megy rendesen.

2014. jún. 7. 15:45
 1/4 anonim válasza:

Én főtengely szimeringre gondolok, nekem is ugyan ezt csinálta, húztam a gázt és fulladt és utánna hírtelen felpörgött. Egyszer csak teljesen le nem állt és lógott a főtengelyen a szimering. Nézd meg a kuplung felöli főtengely szimeringet, kicsit nyomkodd meg ha mozog bizoly cserélni kell, de ne tehénkedj rá, meg ne épphogy.

Majd síkítasz hogy mi a helyzet. :)

2014. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és akkkor teljesen ki kell szedni a blokkor ?vagy hogyan kell?
2014. jún. 11. 14:43
 3/4 anonim válasza:

Milyen típusú motor van benne?

Ilyen? [link]

2014. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mert ebbe a tipúsú blokkba, belülről is van egy simering, ahhoz igen szét kell szedni a blokkot, de ha csak a kiső szimering rossz akkor csak leveszed a deknit (ott fogja 6 csavar oldalról. Az a baj hogy ezt a fajta blokkot nem ismerem.


Viszon ha ilyen blokkod van, akkor egyszerűbb dolog megcsinálni: [link]

Ennél csak kivűlről van szimering.

2014. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!