Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Szimpatika magazinba van...

A Szimpatika magazinba van egy fotópályázat, jól értem, hogy magunkról kell a képet csinálni? Tehát selfiet kell készíteni?

Figyelt kérdés
"A fotópályázat célja, hogy a vásárló fotózza le magát az aktuális havi Szimpatika magazinnal, illetve kedvenc rovatával" Ebből arra következtetek, hogy a fotót nekem kell készíteni és nem kérhetek segítséget, hogy más csinálja rólam. De szóljatok ha tévedek.. :)

2014. jún. 8. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az önkioldót pedig az Ö betűnél találod a szótárban.
2014. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ezzel a képpel reklámozzák és egyáltalán nem egyértelmű, hogy önkioldót lehet használni hiszen ha lehetne akkor már más is lefotózhatna sokkal jobb szögből. Úgyhogy tisztelj meg annyival, hogy nem nézel idiótának mert ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel és normális választ kapjunk rá. Nagyon sajnállak, ha annyira megkeseredett vagy, hogy te erre nem vagy képes de akkor nem is vagyok kíváncsi a hozzászólásodra.. :) Komolyan szégyen ez a magyar mentalitás, hogy facebookon, fórumokon, mindenhol megy az ócsárlás, ahelyett, hogy segítenénk egymásnak.

2014. jún. 10. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod értelmezni a pályázati kiírást, az nem az én bajom, de még csak nem is a "magyar mentalitás" hibája. Nem vagyok megkeseredett, de a kérdésed értelmetlen, mivel ha a kiírásban nincs megtiltva az önkioldó használata, akkor megengedett. Nekünk, aki annyit sem tudunk az adott pályázat kiírásáról, mint amennyi Te elolvastál (vagy amennyit el kellett volna olvasnod), honnan kellene tudnunk azt amire Te választ vársz? Ha pedig azt várod, hogy helyetted olvassuk el, megint csak nem velünk van a baj. Ha elolvastad és nincs tiltva benne, akkor pedig szabad. Most komolyan Szájbarágó Szilárd bácsit kell játszanom? Istenem...
2014. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam a pályázatot és nincs benne, hogy önkioldóval vagy anélkül kell. Lehet, hogy te értelmetlennek tartod a kérdést, bocsájtsd meg nekem ha olyat kérdezek ami másoknak egyértelmű, biztos, hogy veled ilyen még sosem fordult elő. :) Egyébként meg válaszolj normálisan vagy inkább sehogy és az a te problémád, hogy idegenekkel (azaz velem is) full lekezelő vagy, mert ezt írhattad volna olyan stílusban is, hogy "Szerintem önkioldót használhatsz." Bőven elég lett volna ennyi. És lehet, hogy te nem tudsz a pályázatról annyit, de ha lusta vagy utána olvasni akkor ne kommentáld mert úgysem értesz hozzá. Amúgy a kedves szót a K betűnél találod a szótárban.. :) Szilárd bácsi..
2014. jún. 10. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Az iróniát pedig az I-nél a cinizmust pedig a C-nél... ne legyél már ennyire morcos, csak mert nem voltam elsőre kedves és nyájas. A válaszban benne volt amire kíváncsi voltál. :)
2014. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok morcos... te bántottál meg ok nélkül. És szerintem akkor sem lehet önkioldót használni... de mindegy
2014. jún. 10. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!