Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezeknek a mai 13 éves kis...

Ezeknek a mai 13 éves kis tinilányoknak miért ekkora a szájuk?

Figyelt kérdés
Komolyan úgy viselkednek mintha felnőttek lennének. Smink, magas sarkúcipő, beszólás, cigizés, ivás, káromkodás. Úgy öltözködnek mintha nők lennének pedig nem. Gyerekkorú kislányok. És akkora a pofájuk hogy az valami elképesztő. Szerintettek miért ilyenek ezek a mostani kislányok?
2014. jún. 8. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A média és a facebook miatt elsősorban.
2014. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szülők miatt is. édesanyám pedagógusként dolgozik, és szokott mesélni a gyerekeiről meg azok szüleiről. szerintem sajnos ahogy fejlődik a világ, nemcsak a fiatalok, de az idősebbek is változnak. sok szülő nem tudja hogy kell gyereket nevelni, ráadásul egyre fiatalabb szülők mellett a kisgyerekek sem azt a példát látják, hogy milyen egy érett felelősségteljes ember, hanem hogy így kell csinosnak lenni, úgy kell bulizni stb
2014. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Korral jar. Mar nem gyerekek, felnottnek akarnak latszani es tevesen azt hiszik ettol lesznek azok Fel akarjak magukra hivni a figyelmet. A volt osztalytarsaim is ennyi idosen volt aki titokbandohanyzott, en azoltozkodesben kovettem el bakikat, probaltam noies lenni de utolag rohejes voltam.. Na es kezdett nagy lenni a pofank

Ez egy ilyen idoszak, semmi koze hozza a facebooknak, csak emiatt latvanyosabb. En amikor 13 voltam meg net sem volt nemhogy facebook, sot kesobb lett csak egy Commodore 64, teveben meg csak ket csatorna vol, az 1 es a 2, meg neha nezhettem a Zenebutikot...

2014. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló már hogy ne lennének gyerekek? Gyerekkorúak, és kiskorúak.
2014. jún. 8. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy nem a kisgyerekek, akik babaznak vagy autokaznak a sarokban es allando felugyeletet igenyelnek. Ez egy atmeneti allapot. A felnotte valas nem ugy van, hogy a 18. szulinapon felebredek, hogy jeeee, felnott vagyok.Az egyik gyerekem most kezdi, nem felnott, de nem is ugyanaz a gyerek mint az elmult 12 evben. A hormonalis valtozasok a fejecskejuket is osszezavarja, erzelmi ingadozas, szarnyprobalgatas is mind jellemzo ilyenkor. En is voltam tini, egy mas korszakban, akkor is azt hallgattuk, hogy jajistenem, bezzeg az en idomben, meg hova fajult a vilag.
2014. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!