Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy magyar dalt?

Keresek egy magyar dalt?

Figyelt kérdés

kicsit fura de az álmomban hallottam egy dalt, ami talán nem is létezik :D ennyi maradt meg : körbe körbe, vagy talán forogni.( az a lényeg hogy a forgással kapcsolatos) valószínűleg a dal alapszövege a szerelemről szól vagy hasonló. az a lényeg, hogy nagy valószínűséggel rap stílusú zene lehet esetleg: Halott pénz,children of distance,Punanny massif vagy esetleg majka..az a lényeg hogy ehhez hasonló volt( lehet az is). nem igen ismerem ezeket a számokat ...a volt barátom hallgatta őket .


ha esetleg valaki járatos ebben a műfajban segítene? Tudom, hogy ez talán nagyon kevés infó..estetleg ilyen dal nem is létezik ( pedig elég jó kis üteme volt :p)

nagyon fontoson lenne és jó is lenne mert elég szép álom volt és nosztalgia képen ha van ilyen dal, akkor azt meghallgatnám :)



2014. jún. 9. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
ilyet én is álmodtam már ! nagyon rossz fel ébredni belöle ! Én álmomba még vissza is tudtam tekerni a számot ami nagyon tetszet ! De hogy mi volt a szövege nem tudom pedig magyar szám volt :S
2014. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem is elég rossz :/
2014. jún. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!