Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy sikerult az emelt tori...

Hogy sikerult az emelt tori erettsegid? (2014)

Figyelt kérdés
Ha osztalytarsad/ismerosod irasbeli eredmenyet tudod azt is leirhatod! Minden eredmeny erdekel.

2014. jún. 9. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ismerősömnek 60 pontos lett.
2014. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem 55 pont lett.... osztálytársaimnak is kb ennyi, 35,49,56 stb... de ismerek olyanokat is akinek 26-27 pontos lett... meg olyanokat is akinek 69-72... Neked milyen lett?
2014. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!!! Nekem 70%-os lett :/ holnap utan megyek szobelizni remelem szerencsem lesz...
2014. jún. 10. 18:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 83 pont :)
2014. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Grat! Es voltal mar szobelizni? Mit jeloltel/jeloltetek meg 1. helyen?
2014. jún. 10. 20:31
 6/9 anonim válasza:
62 pont,a szóbeli is jól ment,szóval nem lett olyan rossz :-) már csak az eredményt várom
2014. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83 pontos vagyok :) Köszönöm. Ma voltam szóbelizni reggel, nagyon jó témát húztam, gazdasági világválság Amerikában és New Deal. Úgyhogy nagy valószínűséggel nem rontom le a jó írásbelit,jól ment, nagyon örülök. Én Magyarországon bejelöltem az ELTE jogot,és Corvinus nemzetközi tanulmányokat és nemzetközi gazdálkodást is, mindkettőt angolul, ez az első három hely, nem tudom, melyikre mennék, ha itt maradnék. De valószínűleg Londonba megyek a UCL-re, European Social and Political Studiesra. Nagyon sok sikert mindenkinek, aki még most szóbelizik, vegyenek fel titeket az első egyetemetekre ;)
2014. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jo temat huztal! Nekem is az elsok kozott van ez amit kihuznek. En meg csak holnap megyek. Szerencsed volt. :) Sok sikert kivanok a tovabbi vizsgaidhoz illetve az egyetemi eveidhez is! :)
2014. jún. 11. 17:52
 9/9 anonim válasza:
80% lett az egész!
2014. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!