Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem volt hatása?

Miért nem volt hatása?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem 2000ért egy jointot, előttem csinálta meg a srác, hasist kevert dohánnyal, a csokinak tuja szaga és íze is volt. El is szmókoltam fele-felébe az egyik haverral, coronita be mert parti zenét ajánlott a díler de semmi különös csak enyhe bizsergés és szédelgés mintha belennék rúgva, a haverom meg rosszul lett tőle és hányt egyet. Semmi halucinálás, egyszer egybenéztünk és elkezdtünk röhögni, de ha ő nem kezdi el akkor én sem...Ha minden ok volt akkor miért nem volt rendes hatása?

2014. jún. 9. 20:35
 1/8 cli_hlt ***** válasza:
100%

Kevés volt, vagy nem az volt. Ha illat-íz stimmelt, akkor valószínűleg kevés volt.


Kannabisztól különben sem érdemes hallucinációt várni, ritkán, főleg nagy adagoknál fordulhat elő nyitott szemmel egy kis érzékcsalódás, illetve csukott szemmel egy kis színes geometria, de akármelyik 5HT2A agonista ("klasszikus hallucinogén", pll LSD, meszkalin, gomba, illetve néhány új szer) könnyen legyőzi ezen a pályán :)

2014. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, csak ahoz képest, hogy ilyen röhögőgörcsökről számolnak be meg olyanokról...:D akkor ezek szerint kevés volt, köszi ment a zöld!:)
2014. jún. 10. 17:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és a fűnél erősebb drogokhoz nem áll egyáltalán szándékomban tolni! :D
2014. jún. 10. 17:05
 4/8 cli_hlt ***** válasza:

Köszi, a többit meg nem reklámból említettem. :)


Egyébként sem a hasist, sem a zöldet nem túl előnyös cigarettából fogyasztani. Pipából kevesebb is elég, és dohány sem kell mellé.

2014. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
2000 forintért egyetlen joint, amit alig éreztetek be, hát valaki jó hasznot húzott belőletek XD
2014. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Úristen 2000 ft., éhen fogok halni! :)

Ne nevettess, törődj a magad dolgával, nem a te pénzed volt.

2014. jún. 11. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
No offense! :D Aki zöldfülű az zöldfülű, de ez így is van rendjén :D Tényleg ez legyen a legnagyobb kudarcod, tőlünk egyszer úgy ahogy van behúztak 5000 forintot, de mi voltunk a hülyék. Ilyenek előfordulnak. Ezért is jobb lenne, ha legalizálnák :D
2014. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az ecstasyt, attól garantáltan betépsz.
2014. szept. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!