Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemtudom ebből milehet, járt...

Nemtudom ebből milehet, járt már igy valaki?

Figyelt kérdés

Erősen ittas állapotban biciklivel belementem egy taxisba és most nemtudom ebből az ügyből milesz . Vettek fel jegyzőkönyvet + vérvétel szóval a szokásos. 2 napja történ azóta volt nálam a taxis és mondta hogy ha odaadok 60 ezret akkor nemlesz semmi de ha nemtudom kifizetni muszály lesz a biztositohoz menni(mondjuk ez egyértelmű). Szóval a kérdésem az lenne hogy ezért felfügesztettet kaphatok ?, mert van egy felfügesztettem 2 évre 8 hónap és hogy ha most kapok még egyet akkor az börtön lesz? , vagy ezért csak kártérités + pénzbirságot kaphatok?

Előre is Köszönöm a válaszokat!



2014. jún. 10. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A felfüggesztettet miért kaptad?
2014. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Garázdaság, mondjuk az annyivolt hogy kiabálltam az utcán a cigányoknak őkmeg rendőrt hivtak szóval csak azért kaptam mert rasszizmus +stb.
2014. jún. 10. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy miért kaptad, ebből ha ügy lesz, az enyhítés ugrott, és le kell töltened a büntetésed.

Szóval ha teheted, perkálj a taxisnak...

2014. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hiába perkál, a rendőrségi ügyet nem befolyásolja az, ha a kártérítésben fű alatt megegyezik a taxissal.
2014. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom nagy esély van rá hogy bekerülök, vagy lehet hogy csak pénzbüntetés lesz belőle?
2014. jún. 10. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!