Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legdurvább és legijesztőbb...

A legdurvább és legijesztőbb horror film, amit valaha is láttatok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

A címére már nem emlékszem, de tele volt olyan kamasszal, akik normális dolgokkal foglalkoznak, értelmesek, okosak. Nem idióta filmeket és még őrültebb könyveket olvasnak. Nem azon törik a fejüket, hogyan árthatnak a másiknak, nem közönséges tréfákon jár az eszük, hanem kedvesek, aranyosak.

Beleborzongok, ha rá gondolok. Ilyen persze a valóságban nincs.

2014. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem ijesztő,de a legdurvább és sokkoló! :Mártírok.
2014. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sinister

Magasfeszültség

2014. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
PHILOSOPHY OF A KNIFE
2014. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok, a film 100% ban igaz megtörtént
2014. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja megnézni csak az nézze meg aki mentálisan tényleg erős mert leépülsz tőle, 4 órányi embertlen ember kinzásokról kisérletekröl van szó, természetesen tudva hogy ez igaz és megtörtént, én fél órát láttam belőle den utánna nem tudtam enni, ez nem egy sinister vagy magasfeszültség, nem ajánlom senkinek
2014. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cannibal Holocaust-ból láttam egy-két részletet, de úgy döntöttem, hogy inkább nem nézem meg.
2014. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!