Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez egy természetfeletti,...

Ez egy természetfeletti, véletlen sors akarta lenne? (bőv lent)

Figyelt kérdés

Idén felvételizek, a nyelvvizsgámhoz 1 pont hiànyzott, hogy meglegyen, így az első jelölésem ugrott...(felülvizsgálaton elutasították a fellebezést is)


mondom nem baj ! 5 jelölésem van! De mivel sokat vártam a nyelvvizsgaeredményre (05.23.) alig tudtam készülni a szóbeli érettségire (ami nagyon számítana) a felülvizsgálati eredményért még többet izgultam (06.10) de június elején egy különös betegség kezdett el kínozni, a kórházat járom még jelenleg is, újabb és újabb betegségek. (eddig semmi bajom se volt.) nem maram időm tanulni :( sosem.. tegnap lett volna időm, DE a kórházban elment az áram, és sokat kellett várni mire visszajött..Nem akarom taglalni, DE állandóan jönnek az események, képtelen vagyok tanulni a szóbelire, pedig az eredmény igencsak fontos lenne :(

Ez a sors keze?



2014. jún. 11. 23:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Marad*
2014. jún. 11. 23:35
 2/2 anonim ***** válasza:
es ha az? gondolod, hogy majd a sors ugy szovi a szalakat, hogy ne kelljen semmiert se megkuzdened? plane amit igazan szeretnel? vagy te is azt hiszed, lehet sodrodni az arral, es majd minden az oledbe pottyan minimalis energia befektetessel? szerintem legyen a neved langyosviz!;)
2014. jún. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!