Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a salgótarjá...

Jázmin Barna kérdése:

Mi a véleményetek a salgótarjáni közgéről?

Figyelt kérdés

a turisztikaira akarok menni, és lenne néhány egyszerű kérdésem.

Ha oda jársz, hány ponttal vettek fel? (mennyit vittél tovább a harmincból)

Megbántad hogy oda mentél?

Egy tízes skálán hány pontot adnál az iskolának?



2014. jún. 12. 20:15
 1/3 anonim válasza:
Hát nem tudom a tesóm oda járt azt mondta jó DE NEM KÖNNYŰ iskola :/ én a kereskedelmibe járok
2014. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kellett hozzank felveteli?😂😂 legjobb iskola, foleg a videos oraink, haerted😂
2016. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Megbántam, hogy odamentem.

A legrosszabb iskola a világon, egy gettó negyed. Keress utána a botrányainak.

0/10.

Pontomat már nem tudom.

Hosszú véleményem:

A turisztikai szakra kell mindig a legtöbb pont, oda akarnak menni a legtöbben.

Közgébe könnyű bejutni, ha nem a nyelvire jelentkezel, de nincs felvételi. Ez azt jelenti, hogy bejutnak falusi jó jegyekkel buta, de nagyon beképzelt emberek. Sokan a szorzótáblát nem ismerik, de továbbtanulni akarnak, mert az arcuk hatalmas. Azaz itt ne várj nagy fejlődést. Van itt néhány jó, versenyeket nyerő tanuló, de őket nem nagyon becsülik meg, inkább röhögik és lenézik őket. Van olyan, hogy szándékosan nem szólnak nekik a versenyekről, ahova benevezték őket, hogy kitoljanak velük és ne tudjanak megint nyerni vagy jó helyezést elérni. Nem is értem, minek jöttek ide. Mentek volna a Bolyaiba vagy a Madáchba ehelyett.

A tanárok és a diákok nagyrésze lány, így inkább a fiúknak jobb választás.

A tanárok közül az értelmesebbek mennek el, a bolondok meg maradnak. Van egy olyan fiatal tanár ott, aki meg van őrülve, hangokat hall, paranoiás, a diákjain tölti le a dühét, szadista hajlamait és nem küldik el még kivizsgálásra sem. Brutális, mit tesz a tanárhiány.

A közösség utálatos, állandóan megy a pletyka. Órán ritkán tanulsz, általában a tanár beszéli ki a tanárokat vagy a magánéletét a diákoknak, utána jöhet a diákok válasza. Ja és a legtöbb barátkozni akar a diákjaival kibeszélő dumákkal, nem tanulni.

Csak azoknak ajánlom, akik szeretnek sz@rt keverni, nem szeretnek tanulni és szeretik sajnáltatni magukat vagy szeretnek dicsekedni.

Komolyan, ha beszélsz a savanyú vagy a tökéletes életedről, úgy fognak veled bánni, mint akit a tenyerükön visznek. Ha meg nem beszélsz, akkor hallgathatod az órákon a diáktársaid lelkizését. Nem tudom az ilyenek, miért nem mennek el pszichológushoz. Na, de mindegy, a legtöbb tanár nem állítja le, hanem osztja az észt és ezért kapja a fizetését, de még panaszkodik is, hogy mennyire keveset keres ezért.......... XD

Ha csinos lány a jelentkező, inkább ne jöjjön. Sok itt a középkorú, begyepesedett, fiatal lányokra irigykedő tanár. Ha csúnya, átlagos vagy, előnyben vagy, egyből szeretni fognak.

A suliban nagyon sok rom@ van, a kötekedő fajtából. Sokan buknak is, inkább a nyelviben.

Ez csak az én személyes tapasztalatom, ez függ attól, hogy kikkel kerülsz össze, kik a tanáraid. Eleinte nekem is javarészt jó tanáraim voltak, utána meg a legjobbak elmentek és a selejtek jöttek helyettük.

Összegezve: rengeteg ostoba, rosszindulatú diák, a magánéletedre kíváncsi, tanítani ritkán akaró tanárok, csúnya épület, toxikus, kultúrálatlan közösség, gyenge oktatás, sz@rkeverés, sajnáltatás, dicsekvés, szívatás ezerrel, kevés fejlődési lehetőség. Nem a továbbtanulásra van kitalálva. :D

2020. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!