Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti értitek ezt csajok? Sürgős!

Ti értitek ezt csajok? Sürgős!

Figyelt kérdés

Hello mindenki!

Kezdem rögtön az elején....

Van egy srác aki nagyon tetszik a gond csak az hogy 2 évvel öregebb nállam... 2 éve járunk ugyanabba a suliba vannak közös haverok de a fiút még sosem mertem megszólítani :/

A suliban eltöltött első évbemben a fiú azt sem tudta hogy ki vagyok, szinte "elsétált" mellettem...

Aztán a második év elejétől azt vettem észre hogy a fiú szinte "folyamatosan" néz... Elsőre azt hittem hogy átnéz rajtam :D de nem.... Ahogy a barátnőm mondaná: "látni lehetett a vonalat az ő szemétől az enyémig" majd mostanában a srác picit piros lessz ha mellettem elsétál vagy azt sem tudja merre nézzen, kamu köhög :D és néha úgy érzem kínosan érzi magát. Az évvégére az osszes fiú barátja engem néz, mosolyognak és azt sem tudják merre nézzenek mikor észreveszik hogy folyamatosan "szemeznek" velem... És ez kezd elég furcsa lenni számomra és barátnőm számára is mert nem tudjuk hogy mi az oka annak hogy néznek... Van erre valami érthető és logikus magyarázat mert nagyon szeretném tudni az esetleges lehetőségeket mert nekem lgőzöm nincs... ( elnézést ha valamit rosszul irtam.. 5 éve nem élek magyarországon) :)



2014. jún. 12. 21:12
 1/4 anonim válasza:
Lehet, h egyszeruen megtetszettel neki:-) es ezt megbeszelte a tobbi baratjaval...ha hiszed, ha nem a fiuk is pletykasak:-)
2014. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is csak megtetszettél neki, egyszer amikor melletted megy el, akkor "győzd le a lepkéket a gyomrodban" és szólítsd meg, vagy ha éppen kamu-köhög, akkor kérdezd meg tőle, hogy jól van-e.Ezek apróságoknak tűnnek, de ezekből is kisülhet egy kapcsolat. Sok sikert :)
2014. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat aranyosak vagytok :)
2014. jún. 13. 18:04
 4/4 anonim válasza:
legyek unnepronto? nem leszek en az igazat mondom. lehet hogy regebben kerdezted:nem figyeltem. nem feltetlen biztos hogy neki tetszettel meg...
2015. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!