Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt egy műsor a PVTV-n...

Volt egy műsor a PVTV-n melynek valami olyasmi volt a címe hogy kaland és horgászat valaki esetleg nem tud segítséget adni hogy megtaláljam?

Figyelt kérdés
Szóval valami olyasmi volt a címe ,hogy kaland és horgászat vagy hasonló 2 részt láttam félig véletlenül de ez egyszerűen rohadt nagy annyit lehet röhögni. És már vagy egy hete keresem és sehogyan sem találom. Az egyik részben valami "vad lovakkal teli szigeten volt ahol Atilla a hun sírját kereste " szóval elég nagy hülyeségek vannak ráadásul valami rohadt csúnya nő van benne mást nem tudok róla írni aki tudja a pontos címet vagy akármit tud róla az pls linkeljen !

2014. jún. 12. 21:18
 1/1 A kérdező kommentje:
szerintem senki sem fogja felismerni de már nekem napiszar gyanús:D
2014. jún. 12. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!