Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek súlyos vagyok?...

Szerintetek súlyos vagyok? Körülbelül milyen magas leszek?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok 165 cm és 47-48-49 kg. 49 általában karácsony után stb... Szerintetek ez normális?


Mekkorára várható a magasságom? 165 cm vagyok volt, hogy egy hét alatt nőttem 1 cm. Úgy hallottam mielőtt a lányoknak megjön biztos nőnek még 4-5 cm-t. Apa elég magas 195 cm, anya viszont 155, a nővéremet elhagytam már, pedig ő 16 éves. Anyát meg ugye 10 cm-el.



2014. jún. 12. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Te már most elvesztél.. egy újabb emberi termék csírázik a földön.
2014. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:

A testsúlyod átlagosabb, normálisabb nem is lehetne. Pont az 50%-nál vagy, azaz a korodbeli, azonos magasságú lányok 50%-a nálad soványabb, 50%-uk nálad súlyosabb. Lásd:

[link]

[link]

[link]


A testmagasság kissé hektikusan változik az életkorral, de úgy áltagban jóval magasabb vagy az átlagnál. Ha 11 éveshez állsz közelebb, akkor 21 cm-rel vagy magasabb az átlagnál, ha 11 és fél évhez vagy közelebb, akkor 17 cm-rel, ha a nyáron töltöd be a 12. évedet, akkor is 14 cm-el vagy magasabb az átlagnál. Valószínű egy 10 cm-et még nőhetsz. De az is lehet, hogy nemrég nőttél hirtelen és lehet, hogy kevesebbet nősz még. Ehhez látni kellene azt is, hogy eddig hogy alakult a testmagasságod. Mondjuk te is látod, hogy általában hol álltál a tornasorban, gondolom valahol az elején. Ha ez általában így volt, akkor valószínű így is marad, tehát az átlagnál jóval magasabb leszel.


Lásd még: [link]

2014. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1.-ben 3. voltam a tornasorban, 2.-ban is harmadik. harmadiban elment egy magasabb lány így 2.-ik, 4.-ben első és 5.-ben első. Már egy hónapja nem nőttem semmit, de a csípőm megszélesedett. Van annak jelentősége mekkora a csípőm? Ki lehet belőle következtetni a magasságomat? Most kezdtem el fejlődni, szóval ezért híztam meg ennyire hirtelen? Csa mert tavaly még 39-40 kg voltam.
2014. jún. 14. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!