Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Modellügynökségek, szereplővál...

Modellügynökségek, szereplőválogatások, bármi egyéb? (lent)

Figyelt kérdés

Tizenöt éves lány vagyok. Már nagyon régóta az az álmom, hogy filmszínész legyek, de sokáig mertem rávenni magam, hogy elmenjek egy castingra, aztán mikor mégis jelentkeztem, vissza se jeleztek.

Először is, szeretnék őszinte véleményeket!

Lány vagyok, de rövid a hajam (nem annyira, de közelről sem lehetne hosszúnak nevezni, mint amilyen a legtöbb lánynak van), és sokkal jobban szeretem a "fiús", vagy legalábbis nem olyan tipikus lányos ruhákat. Ezen kívül más "gond" nincs, de lehet, hogy emiatt a két dolog miatt nem hívnak vissza? Hogy nem vagyok egy tipikus lány? (egyébként ezen tudok változtatni, ha kell, bár a hajamat azért nem növeszteném meg nagyon, mert nagyon dús, és nyáron megsülök tőle, meg annyit vagyok a medencében, hogy húzós lenne folyamatosan szárítani)

Másodszor. Tudom, hogy Magyarországon elég gyenge a filmipar, ezért nehezen tudom itt elképzelni az életem színészként. Tudok angolul, de az akcentusom természetesen érződik - tudom, hogy egyébként is nagyon nehéz lenne külföldön befutni, de ez nehezítheti? Mennyire? Van esélyem?

Nos, harmadszor, ami a fő kérdés...

Mondanátok megbízható modellügynökséget Magyarországon? (néztem párat, de sajnos ott az elvárás 170 centi, én viszont csak 156 vagyok)

Van most bárhol szereplőválogatás (az RTL klub oldalának böngészését már feladtam), akár reklámfilmekre? Hol hirdetik meg ezeket?


Előre is köszönöm!

egy 15 éves lány



2014. jún. 13. 12:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!