Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piros pöttyök a lábon! L?...

Piros pöttyök a lábon! L? annyira idegedítő!

Figyelt kérdés
Én nemtudom már mit csináljak,tegnapelőtt reggel borotváltam a lábam és piros pöttyök jöttek ki,tegnap is voltak meg máma is és annyira idegesít mert felszeretnék venni már rövidnadrágot és nem vehetek emiatt.Már bekentem annyimindennel oszt semmi.Segítsetek mit tegyek??

2014. jún. 14. 10:35
 1/2 anonim válasza:
Szia!Szerintem ne kend semmivel mert az csak rosszabit a helyzeten.Milyen borotvát használtál?Ha minőségi akkor nem tudom mi lehet a baj , de ha nem , bróbálj ki valami más borotvát.A nadrág miatt meg ne idegeskedj én simán felvenném úgy is :D
2014. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) ha te mondod hogy felvennéd a rövidnadragod akkor én is! :D de az nem ciki hogy bámulják a többiek a lábamat hogy mi az? xD
2014. jún. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!