Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri utánvétellel csomagot...

Megéri utánvétellel csomagot küldeni?

Figyelt kérdés
Az ráfizetés az eladónak , ha utánvétellel küld? Többször akartam már rendelni a netről utánvétellel , de így nem küldik csak ha előre kifizetem. Persze nem fizetek előre .

2014. jún. 15. 11:44
 1/2 Grim13 ***** válasza:
én gyakran vásárolok és adok is el a neten dolgokat, ha én vállalom hogy utánvétellel küldök valamit akkor az nem feltétlen ráfizetés nekem hisz belekalkulálom az árba, az utalás pedig olyan dolog hogy rá kell szánja magát az ember! regisztráltam ebank szolgáltatásra így a gép előtt is tudok fizetni, a megbántottsággal nincs baj ha a hely megbízható, ez kiderül egy eladóról gyorsan és a legtöbb hely valahogy próbálja ezt kivédeni és eléggé büntetni, így garantálja hogy ne verjenek át
2014. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Grim13 ***** válasza:
még annyi hogy mint írtam nem feltétlenül az a kérdés hogy megéri-e hanem hogy adjunk a postának még pár száz forintot egy szolgáltatásért
2014. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!