Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan animéket...

Valaki tud olyan animéket amik hihetetlenül megfogják az embert?

Figyelt kérdés

Mint például a Nana,Vampire knight,Pandora hearts, Guilty crown, Hakuouki,Another.

Persze ezek az animék különböznek egymástól, viszont nagyon mélyre hatolnak az ember szívébe. Mint például a Hakuoukiná az,hogy annyi szereplő meghalt. A Nanába az a sok érzelem...küszködés az élet nehézségeivel... Személy szerint nem igazán szeretem az echi animéket, de ha hasonlít a Nanához akkor jöhet (:. A lényeg,hogy benne némi érzelem, is de nem szeretem ha túlságosan is a romantika körül fonódik a történet.



2014. jún. 15. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez ecchi de itt is sok ember meg hal: Elfen Lied

Ebben vannak ecchi jelenetek de messze nem annyi: Mirai Nikki

és Zetsuen no Tempest.

2014. jún. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az utolsóban nincs ecchi jelenet csak 1 talán.
2014. jún. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az Elfen liedet már láttam, hihetetlenül imádtam (:. A mirai nikkit pedig most kezdem el ^^ Köszönöm.
2014. jún. 16. 18:02
 4/6 anonim válasza:
Skip beat,Rómeó és Julia,Inuxboku Ss,Kamisama hajameshita,Kaichou wa maid sama,Paradise kiss,Kaleido star,Kuroko no basket,La corda'd oro primo passo,Soul Eater,Méz és lóhere,Amnesia,Shugo chara,Nodame cantabile,Full metal alcemist,full metal panic,Code geass,D.Gray man,Inuyasha,Death Note,hanasakeru seishounen,Kobato,Diabolik Lovers,Speciel A,Zombie loan,Peach girl,Brothers conflict,kaze no stigma,Another,Blood +,clanad remélem ennyi elég lessz és bocsesz a helyesírás miat. :)
2014. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^-^ Bár közülük már párat láttam, azt hiszem a többivel egy ideig el leszek ^-^
2014. jún. 17. 15:46
 6/6 anonim válasza:
Szívesen máskor is. >w<
2014. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!