Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cegléden Ebay-ezik valaki?

Cegléden Ebay-ezik valaki?

Figyelt kérdés
Aki Cegléden Ebay-ezik szeretnék tőle szivességet kérni. Egy ruhát és egy pulcsit vásárolnék , mivel még nincs számlám így ezt az ő számlájáról szeretném. A ruha kb. 4000Ft, a pulcsi kb. 2700. Az előtte-, utánna fizetést megbeszéljük. Körübelül 1-2 hét múlva lenne esedékes.

2014. jún. 15. 16:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék nyitni egy számlát és így a rendelés után legalább meg tudom majd rendelni. Ez természetesen egyszeri alkalom.
2014. jún. 15. 16:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, írj! Kecskemét mellett lakok, ha el tudsz jönni Kecskemétre, akkor meg tudjuk oldani.
2014. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) De már megoldottam. Viszont annyi kérdésem lenne még, hogy ha nem lennék otthon és akor jönne a csomag és nem DHL, akkor dobnak be értesítőt vagy visszaküldik?
2014. júl. 16. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
A Magyar Posta fogja kivinni
2014. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nyomkövetés nélküli és befér a ládába, bedobják, ha nem, akkor valószínűleg értesítőt hagynak amivel a postán átveheted. Esetleg felhívhat még a kézbesítő, mindig rajta szokott lenni a rendelő telefonszáma a csomagoláson.

Ha nyomkövetéses, akkor ugyanez, azzal a kivétellel, hogy ha belefér sem dobják a ládába, hanem a postán aláírás és személyi szám ellenében vehető át. Ha otthon lennél, akkor is kell aláírás és személyi szám. Egyből visszaküldeni semmiképpen sem fogják.

DHL meg ilyesmi plusz költség már ha egyátalán az eladó megadott futárszolgálatot a szállítási módoknál. Mindig a posta viszi ha nem választasz mást.

2014. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi :)
2014. aug. 3. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!