Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen alszok el...

Nagyon nehezen alszok el esténként,2 órákat forgolódok. Ma nagyon fontos, hogy korán elaludjak. Mit tanácsoltok, mit csináljak? Persze altató kizárva

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma próbáld meg nagyon lefárasztani magad, esetleg tornázz, szaladgálj. Este pedig rendezd el a fejedben, hogy miket csináltál ma, szépen vedd őket sorra. Zárd le a mai napot. Vegyél mély levegőt sokszor, érezd ahogy ellazulsz és döntsd el a fejedben hogy ma kialszod magad, képzeld el ahogy reggel a megfelelő időpontban felkelsz és kipihent vagy. Remélem fog segíteni. Nekem szokott.
2010. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ma nagyon fontos, hogy korán elaludjak."


Az iskola biztos annyit szenved érted, hogy ekkora áldozatokat hozz, hogy még az altató is megfordul a fejedben(azt írtad kizárva, tehát megfordult).

De komolyan kit izgat, hogy holnap iskola? Amúgy ha nem tudok elaludni végső esetben játszok a telómon vmi flashel.De ez iszonyú ritka eset, mivel csak akkor megyek el aludni ha álmos vagyok.

2010. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:nagyon köszii,kipróbálom

2.válaszoló:nem a suli miatt fontos h korán elaludjak,mivel már dolgozok.és amúgy amikor feküdni megyek énis álmos vagyok,de attól még nem tudok elaludni...

2010. jan. 3. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenkor fél óra próbálkozás után általában felkelek és tovább csinálok vmit, amég újra nem érzem, hogy elálmosodnák, másodszorra általában sikerül elaludni. Vagy rakj be 1 Adam Sandler filmet, tuti, hogy elalszol rajta. Bár szerintem az m1 is megteszi.

2.voltam

2010. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanezvan.Nemtudok elaludni.anyum vett egy jó drága homeopátiás bio nyugtató vagy mit az használt vmit de elkevertem valahova...szal venni kell egy újat
2010. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na végül bevált vmelyik tipp? Sikerült kialudnod magad?
2010. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az első bejött:)meg vettem egy homeopátiás bogyót is.és sikerült kialudnom magam
2010. jan. 6. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!