Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért feleakkora a mellem...

Miért feleakkora a mellem most -17 évesen mint 13 évesen?

Figyelt kérdés

13 évesen akkora melleim voltak mint amilyen most lenne normális, de most FELE az akkori méretének.

kb ugyanannyit eszek mint akkor -semmit, arra gondoltam, hogy lehet teljesítette valaki egy kívánságomat a sok közül és pont ezt, mert 6.osztályban nem igazán volt kedvem arra, hogy ilyenre figyeljenek (most se, csak idegesít)és mérgemben azt mondtam bárcsak ne lenne.


Nem életem legnagyobb problémája, csak bosszantó hogy 17 éves létemre egy kiélt pofám van rendesen megasszonyosodott valaggal, de a mellem nem volt képes felnőtt nőhöz méltó méretre nőni.



#nincsalakom
2014. jún. 18. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
ahj bocsi de ahogy fogalmazol eszméletlen. "kiélt pofám van rendesen megasszonyosodott valaggal" annyira sírtam rajta XD DE amúgy én is utálom a mellem:(
2015. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!