Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szerelem diadala cimu...

A szerelem diadala cimu sorozatban melyik resz az mikor Victoria mar tudja hogy Maruchuy a lanya es mikor Himéná egyszer felpofozta Marichuyt, Fert meg le nyomorékozta es Victoria meg megpofozta Himénát. Szoval ez melyik rész?

Figyelt kérdés
Bocsi a helyesiras miatt tableten vagyok
2014. jún. 18. 17:05
 1/3 anonim válasza:

Szám szerint a részre gondolsz?

Ne haragudj de ezt te is meg tudod keresni és nem nekünk kellene helyetted "dolgozni" ezzel.

2014. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mivel, hogy leírtam egy kicsi részletet belőle ezért nyílván való, hogy szám szerint értettem

És Drágám mivel a Gyakori kérdések oldal azért van, hogy Bármilyen kérdést feltehetünk ezért hát gondoltam hát ha van olyan ember aki nagy Marichuy rajongó és akkor hát ha tudja, hogy hanyadjhk rész... Téged meg senki nem kényszerít, hogy "dolgozz" helyetten!

2014. jún. 21. 00:02
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ez a 204. rész Az bisztos hogy Viktoria a 204. részben tudja meg hogy Marichuy a lánya de a Himénás ügyet nem tudom.
2015. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!