Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten a Vintage Gardenben...

Budapesten a Vintage Gardenben van lehetőség babák szoptatására? Mennyire gyermekbarát az étterem?

Figyelt kérdés
Egy kedves barátnőmmel szeretnénk elmenni valami hangulatos helyre, neki viszont pici babája van, de őt sem szeretnénk otthon hagyni.

2014. jún. 19. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az étterem közepén akarja előkapni a mellét, ez komoly? Úrihölgy társaságban ilyet nem csinál, pláne nem étkező emberek között!
2014. jún. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, nektek biztosan nincs gyereketek, és a közeletekben sem volt soha, az látszik! ;) Ne nagyon hangoztassátok a tudatlanságotokat..
2014. jún. 20. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert miért is?
2014. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekem nincs, a hölgynek meg gyerekszobája nem volt. Szerintem nem én jártam rosszabbul... nem vagyok kíváncs senkinek a fedetlen keblére, különösen nem étkezés közben, ha maga szerint ez a tudatlanság, hát az elég szomorú önre nézve.
2014. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából véletlenül tévedtem ide, mivel felhozta ezt a kérdést a lap alján, de nem hittem a szememnek.

Ezt most valaki tényleg komolyan gondolja? :) :) Cumisüvegről még nem hallott a kedves hölgy, igaz? Sose értettem meg ezeket a szülőket... szándékosan provokálják ezzel a feszültséget és ha valaki meg megbámulja őket, akkor még ők vannak felháborodva.

2014. szept. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!