Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom milyen szakra...

Nem tudom milyen szakra jelentkezzek, mit tanuljak tovább egyetemen vagy főiskolán?

Figyelt kérdés

Most művészeti suliba járok (középiskola), nemsokára végzek.

Érdekel a lakberendezés, szeretnék utazni, nyelveket tanulni. De nem tudom mit válasszak. Kérlek segítsetek.


2010. jan. 3. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Már leérettségiztem.
2010. jan. 3. 19:56
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi tévő legyek.
2010. jan. 3. 20:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy időben az esküvő szervezés is érdekel(t).
2010. jan. 3. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudok egy iskolát Kecskeméten ahol lakberendezést tanulhatsz.(ha éppen kecskeméti vagy)

ide:Kreatív, jó térlátással rendelkező, művészetek iránt érdeklődő jelentkezőket várnak.

2 éves képzés.


Nem tudom miért ebbe a témakörben van, szerintem a közoktatás --> tanulási lehetőségeknél több sikerrel járnál.Ott többen tudnak segíteni, hiszen sok ilyen problémával fordulnak oda, hogy " hova tanuljak tovább" stb.

Szerintem nézz be oda, hátha találsz hasonló kérdést, vagy megteszik valami más.

2010. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget! Egyébként északabra lakok.:)

DE KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!

2010. jan. 4. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!