Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Köki pláza szerintetek is...

Köki pláza szerintetek is labirintus?

Figyelt kérdés
Ha beborítaná a füst szerintem igen nehéz lenne kitalálni, pláne a wc-k és liftek környékéről.
2014. jún. 21. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos:D Mi a bejáratot 10 percig kerestük:D
2014. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az! A parkolóházból a fel és lejutás is teljes káosz. kusza számokkal ,sokértelmű nyilazásokkal ,sehová vezető ajtókkal próbálják átejteni a gyanútlan vásárlókat, hogy ne tudjanak szabadulni.
2014. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, utálom. Ha már menni kell, akkor inkább az Aréna vagy az Allee.
2014. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Más plázában minden egyértelmű. Itt komolyan figyelnem kell a feliratokat hogy merre van a kijárat...

Sok vészkijárat ami be van zárva és se be se ki nem tudsz menni. Illetve a parkolóház is szerintem elég gázos.

Meg a liftekben az emeletszámozás is,

3

2,5

2

1,5

1

0

P

szintek.

A lifttel se tudod hol vagy. Aztán több helyen van olyan hogy lift van, de lépcső nincs mellette.


Tehát a tervező valamiért túlbonyolította az egészet.


Tényleg ha lenne egy robbanás és füst meg áramszünet, sajnos sokan nem találnának ki időben.

2014. jún. 22. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg kötelező akkus vészlámpákat telepíteni ilyen helyekre ami mutatja a kijárat felé vezető legrövidebb utat, ha tűz van. Szerintem oda "békeidőben " is elkélne az ilyen segítség :)
2014. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az, agyrém
2016. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rájöttem amúgy a dolog lényegére. Ha a parkolóban felmész egy közeli lifttel az áruházba ,akkor ha nem ott mész vissza pontosan ahol először felérkeztél, esélyed sincs visszatalálni :D Szóval a bevásárlás után ,ne örülj annak hogy dejó találtam egy liftet,no akkor lemegyek a parkolószintre és meglesz a kocsi ,mert nem így megy ez arrafelé . Csak az lift vezet csak oda ,más lift más dimenziókba szállít. A tervező megérdemelné hogy eltépjék a diplomáját. Néhány irodaház is így van építve de az mégis más mint egy közforgalmú bevásárlóközpont ahol a felhasználóbarátságnak az elsők között kellene lennie.
2016. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!