Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a nem csúzsós talpú cipő?

Milyen a nem csúzsós talpú cipő?

Figyelt kérdés

Munkahelyre kellene egy viszonylag kényelmes,visszafogott cipő. Konyhán fogok dolgozni (nem szakácskodás, csak hidegtálazás stb.) és annyi a kérésük, hogy ne legyen csúszós talpa a cipőmnek. Elég ha csak az átlagosnál jobban bordázott a talpa vagy van még valami kritérium (anyaga pl.)?


Köszi előre is a válaszokat!



2014. jún. 21. 15:20
 1/3 A kérdező kommentje:
*csúszós
2014. jún. 21. 15:22
 2/3 anonim válasza:
Én is dolgoztam hasonló helyen (egy gyorsétteremben), nekem is mondták, hogy olyan cipőben jöjjek, ami nem csúszik, de annyira zsíros és olajos volt a padló, hogy mindenféle cipőtalp csúszott rajta. A főnök néha ellenőrizte, hogy kinek milyen cipője van, csak emiatt számított, hogy barázdált legyen a talpa :) Én egyébként a téli csizmámban dolgoztam, ami még jégen is biztonságos volt, de a konyhán korcsolya :)
2014. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De hogy a kérdésedre is válaszoljak, legyen több irányban barázdált a talpa, ez a fontos, nálunk legalábbis ezt mondták, és egy kolléganőmet volt, hogy kiküldte a főnök cipőt cserélni, mert egy kínai tornacipő volt rajta, aminek az alján csak egy irányú csíkok voltak.
2014. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!