Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a Fraps nem...

KhoLLer kérdése:

Miért van az hogy a Fraps nem veszi a menüt?

Figyelt kérdés

Az lenne a panaszom hogy letöltöttem a Frap-et és működik is meg minden de van egy probléma....

Játékokat veszi de az asztalt azt nem...

SZerintetek miért van ez?

Ha tudtok segíteni valahogy vagy ha nem tudjátok mi lehet a baj akkor küldjetek egy olyan linket ami szerintetek biztos hogy jó lesz. Lehet ám hogy a beállításokkal van baj nemtudom :(

Így nemtudok olyan videókat felvenni ami kéne :(



2014. jún. 21. 16:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Már annyi megvan hogy veszi a menüt de full fekete minden és semmi nem látszik.... Nagyon kéne a segítség :D PLS valaki :(
2014. jún. 21. 16:27
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs nem a menüt hanem az asztalt :D
2014. jún. 21. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:

A fraps játékok felvételére lett készitve.

Ha az asztalt szeretnéd felvenni arra ajánlom a "Mirillis Action!" programot az jó erre a célra

2014. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze mivel meg kell venni ajánlom a ""legális"" verziót.
2014. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pronox válasza:

köszi szépen :)

De azért mondtam hogy nem veszi az asztalt mert azon azt szeretném felvenni vagyis egy játékot ami hát hogy is mondjam mint amikor a googléba meg keresel egy játékot és arról akarsz videót csinálni.... na olyan játékról szeretnék énis videót csinálni.

Ha nagyon kíváncsiak vagytok akkor a Transformice-ről van szó :D

Lehet gyerekes meg minden de jó vagyok benne eléggé és nem akarom abbahagyni..

Na mind1 csak ezt akartam kérdezni igazából :)

És köszi mindent :D

2014. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!