Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feladat: oldjuk meg a valós...

Zsulma kérdése:

Feladat: oldjuk meg a valós számok halmazán hogy kell megoldani log7 (4-x) =2?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nyelvtanórára is járj be.

2. Ennyire ne legyél lusta.

3. Van házifeladat kategória is.

4. A hetes alapú logaritmus eltüntetéséért mind két oldalt a hetedikre kell emelned, így bal oldalról eltűnik a logaritmus, jobb oldalt meg ki tudod számolni, ha más nem számológéppel, onnantól meg ha nem tudod megoldani, akkor értelmileg sérült vagy.

2014. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem értem miért kell így neki esni az embernek...

tudtommal azért van ez az oldal,hogy segítséget kérjen az ember....

ha meg így tudsz csak reagálni a dolgokra akkor ne írj inkább semmit.... :S

2014. jún. 22. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod valahol igazad van, de valahol nekem is.

A kérdés alakja tükrözi, hogy csak odadobtad kérdést, úgy puffan ahogy esik aztán majd lesz valami. Minimális szinten sem foglalkoztál vele, mi itt nem azért vagyunk, hogy megcsináljuk a házidat, hanem azért, hogy segítsünk megérteni és megtanulni neked, mert EZ a segítség és nem az, hogy helyetted csináljuk meg. Személy szerint felháborítónak tartom, amikor így kérdeznek, ezért akadtam ki. Még arra se vetted a fáradtságot, hogy a megfelelő témában kérdezz ennek utána, nem hogy leírd mit nem értesz vagy hogy igényes formában tedd azt. Ezek után szerintem örülhetnél, hogy elmondtam a megoldás menetét.

2014. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem szeretnék vitatkozni ezen,szóval köszönöm a válaszodat
2014. jún. 23. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!