Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy húzzak be valakinek...

Hogy húzzak be valakinek erőset, úgy hogy ha nem akarok komolyabb sérülést? És hogy lehet fejleszteni az ütés erejét?

Figyelt kérdés
Nem vagyok verekedős, csak önvédelemre kell. (Meg legfeljebb ha mondjuk beszélgetek valakivel, azt ha ő ler*bancozza a húgomat, kapjon egyet.) De semmi más szándékom nincs vele.
2014. jún. 21. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem úgy találták el az arcom ököllel, h az orromat is és hát vérzett az orrom, meg szédültem. Azóta ha magas a vérnyomásom akkor mindig vérzik a nózim... de engem alaptalanul ütöttek meg (nem mutattam meg kolin egy fiúnak a melleim, ha tudtam volna , h erre készül, akkor megmutatom) így tényleg csak akkor üss mást, ha van rá nyomós okod.
2014. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!