Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet venni Violettás...

Rita2004 kérdése:

Hol lehet venni Violettás naplót olcsón?

Figyelt kérdés
Sok oldalt kerestem de, nem találtam olyan Violettás naplót olcsón!Ha tudtok mondani nekem egy ilyen olkdalt akkor, írjatok!!!!

2014. jún. 22. 11:29
 1/8 anonim válasza:

[link]


Láttam ennél drágábbat is!!

2014. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KicsiB válasza:
A jobb minőségűt külföldről lehet rendelni!
2014. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tud valaki segíteni?? a napló és a könyv között mi a különbség?? a naplóban benne vannak azok amiket violetta írt a sorozatban is ? én igazabol csak azt a rész szeretném tudni amikor van előszőr a Tomas képe a jobb oldali lapon meg a leon képe és akk odaírja h mit nem szeret bennük és mit igen? a Leonnál már megtudtam nézni egy youtube-os videón de a tomasos részt nem láttam h mit szeret és mit nem benne? nem tudna valaki segíteni?? én csak ezt keresem szal ezért nem érné megvenni a naplót vagy könyvet
2014. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A napló amibe senki nem nézhet bele és az a saját titkos könyved!A könyv ami nem titkos és abból bárki olvashat!!!Érted?
2014. jún. 30. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:
ha továbbolvasod a többit akkor talán nem írsz így nagyon kis vicces választ ;) (se) nyilván nem azt kérdeztem amire te nagyon okosan válaszoltál;)
2014. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te nem is arra a kérdésre válaszoltál amit én kérdeztem oszt te csak bejössz ezzel a kérdéssel és ki nem tudja hogy mi a külömbség egy napló és egy könyv között!!!!!
2014. júl. 9. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:
NYILVÁN TUDOM hogy mi a külöNbség mivel hogy ezt így kell írni. én a tartalmára voltam kíváncsi hogy melyikben tudom megtalálni amit kerestem. de inkább nem állok le veled tovább vitázni
2014. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a Vateráról kaptam.Az enyém egy kicsit más,mint Violettáé,mert az enyém lakatos.Most a Vaterán olyan van amin Violetta is rajta van + vannak rajta kicsi pontok ,amik gombnyomásra világítanak.
2014. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!